Birželio 9 d. Vingio parko estradoje įvyks didžiausias Andriaus Mamontovo solinės karjeros koncertas. 40 kūrybinių metų scenoje minintis atlikėjas ypatingą programą atliks drauge su Modesto Pitrėno diriguojamu orkestru, rašoma organizatorių pranešime žiniasklaidai.

Koncerto po atviru dangumi programoje – keturiasdešimt metų populiariausi A. Mamontovo bei „Foje“ hitai, kuriems orkestrinę aranžuotę kuria talentingas kompozitorius Jievaras Jasinskis. „Orkestro dėka dainos visada skamba šiek tiek iškilmingiau, giliau, jos tarsi tampa didesnės“, – papildo A. Mamontovas.

Orkestrui diriguos maestro M. Pitrėnas, kuris jau yra prisidėjęs prie ryškiausių atlikėjo karjeros darbų: legendinėje Londono įrašų studijoje „Abbey Road“ 2018 metais jie drauge įrašė albumą „Šiaurės naktis. Pusė penkių“.

„Tarp mūsų užsimezgė ryšys. Jaučiu jo tvirtą kolegišką petį. Modestas puikiai supranta ir jaučia ne tik klasikinę, bet ir šiuolaikinę muziką. Apskritai, jis – charizmatiškas scenos artistas, kuris suteikia koncertui ypatingos vertės ir žavesio. Puikus dirigentas ir puikus žmogus“, – sako A. Mamontovas.

Andrius Mamontovas Skelbia Didžiausią Karjeros Koncertą
@Asmeninio albumo nuotr.

Svarbu paminėti, jog gero skambesio gurmanams bus įrengta speciali 3D garso sistema (angl. Immersive Sound System), kuri leis patirti koncertą tarsi kino teatre. Toks sprendimas Vingio Parke bus pritaikytas pirmą kartą. Garsinę patirtį dar labiau sustiprins vizualiniai efektai – masyvūs LED ekranai bei galingas šviesų šou.

„Vingio parkas yra vieta, kur prabėgo mano kūdikystė. Tėvas ir senelis mane kasdien veždavosi čia pabūti gryname ore. Galima sakyti, jog parkas – pusiau gimta vieta“, – juokauja A. Mamontovas.

Pušimis apaugęs didžiausias sostinės parkas alsuoja laisvės deguonimi. Čia vyko didieji Sąjūdžio mitingai ir koncertai, įėję į Lietuvos istoriją.

„Foje“ laikais Vingio parke esame surengę du solinius koncertus. 1995-tais metais buvo turbūt geriausias mūsų koncertas. Atlikimo ir jausmo prasme. Čia įvyko ir paskutinis „Foje“ koncertas, kuris, neįtikėtina, vis dar yra rekordinis Lietuvoje, pagal vieno atlikėjo surinktą žmonų skaičių viename koncerte“, – sako žinomas dainų autorius.

Vasarą įvyksiantis koncertas sostinės širdyje – tai ir kūrybinė dedikacija gimtajam miestui, kuriame jau keletą metų nevyko dideli A. Mamontovo koncertai. „Tai bus vienetinė proga įprasminti, pažymėti ir mano paties 40 metų buvimą scenoje. Net sunku patikėti, kad jau tiek laiko jūs mane matote dainuojantį“, – šypsosi atlikėjas.

Andrius Mamontovas Skelbia Didžiausią Karjeros Koncertą
@Asmeninio albumo nuotr.

Artimiausią pusmetį A. Mamontovas ketina surengti kelis koncertus užsienio koncertų salėse. Iki koncerto Vingio parke kitų pasirodymų Lietuvoje nebus. Kaip didžiajam renginiui žada ruošis atlikėjas?

„Nežinau, ar yra koks specialus pasiruošimas. Tai, kaip jautiesi scenoje, priklauso nuo tavo komandos – galybės žmonių, kurie dirba prie koncerto, ir kiekvieno indėlis – labai svarbus“, – atsako A. Mamontovas. Renginio produkcijos darbus jis patiki bičiuliams, su kuriais dirba ne vienerius metus.

„Kūrybiniai rezultatai, kuriuos pasiekiame su M. Pitrėnu – laiko patikrinti, kaip ir darbas su Valdu Petreikiu, kuris yra šio koncerto organizatorius. Daugelį orkestrantų pažįstų asmeniškai – kartu darėme įrašus „Abbey Road“ studijoje, kartu koncertavome. Visi tie žmonės, jų buvimas man sukuria jausmą, jog stoviu ant tvirto pagrindo, ir man telieka atlikti savo dalį“, – komentuoja žinomas muzikas.

Ir visgi, ko reikėtų, norint pranokti savo paties rekordą? Į 1997-uju gegužės 17 d. koncertą Vingio parke tąkart susirinko 60 tūkst. žmonių.

Žiūrėk Muzikos Naujienas Mūsų YouTube Kanale!
Google search engine
Ankstesnis straipsnis„Flying Saucer Gang“ Narys Remis Retro Atskleidė Artimiausius Planus Su Natalija Bunke
Kitas straipsnisAtlikėjas Vidas Bareikis Įgyvendino Seną Svajonę

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia