Šių metų sausio 15 d. Vokietijos „Netflix“ filmų platforma pristatė naują serialą „Sunshine Eyes“, kuriame skamba ir Lietuvos muzikos prodiuserio, dainų autoriaus ir atlikėjo Alano Chošnau bei britų muzikos prodiuserio Marko Reederio bendras kūrinys „Love Can’t Turn To Fear“.

Ši daina – iš antrojo šio dueto albumo „Life Everywhere“, išleisto Berlyne pernai.

Filmų scenarijų autorė ir režisierė Maria Von Heland, naujausią savo serialą „Sunshine Eyes“ pardavusi „Netflix“ platformai Vokietijoje, tiki, kad Berlynas yra neįsivaizduojamas be Marko Reederio kūrybos, tad dar kurdama scenas apie sudėtingą dviejų seserų santykių istoriją, kuri vystosi Berlyno mieste, ją vizualizavo klausydama ir naujausios Marko ir Alano Chošnau kūrybos iš dviejų albumų „Children of Nature“ ir „Life Everywhere“.

Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, serialas „Sunshine Eyes“ prasideda istorija apie dvi trapias seseris Covid-19 pandemijos sukaustytame Berlyne, o vėliau pereina į artimiausią jų draugų, mokytojų, terapeutų ratą.

Alanas Chošnau Pristato Dainą, Kuri Suskambo „Netflix“ Seriale
@Asmeninio albumo nuotr.

Filmas nufilmuotas per pirmąją koronaviruso bangą. Visą tą laiką tyla viešpatauja Berlyno gatvėse, tačiau žmonių viltis neprarandama, o galiausiai meilė nugali viską.

Serialas yra apdovanotas specialiuoju žiuri prizu „Series Mania 2022“ ir nominuotas keliuose tarptautiniuose Europos festivaliuose.

Muzikos kūrėjai sako, kad režisierės sprendimą ir kvietimą bendradarbiauti priėmė itin džiugiai, nes Vokietijos „Netflix“ auditorija yra plati, o ir kitų šalių „Netflix“ platformos ateityje įtrauks šį filmą į savo programas. Be to, filmas atrenkamas festivaliams.

Tai jau antroji Alano Chošnau ir Marko Reederio daina, kuri išgyvena naują etapą filmuose. Jų bendras kūrinys „Losing My Mind“ iš pirmojo albumo „Children of Nature“ buvo pasirinktas 2019 m. režsieriaus ir scenarijaus autoriaus Antonino Baudry filmui „The Wolf’s Call“ apie prancūzų povandeninio laivo dramą Antrajame pasauliniame kare.

„Apie šią naujieną sužinojau iš Marko ir neabejotinai labai nudžiugau! Pats labai mėgstu „Netflix“ platformą ir atrandu joje kokybiško turinio, o dabar ir mano muzika jau skamba joje. Tai dar vienos svajonės išsipildymas. Kiekvienas pasiekimas man yra labai svarbus ir vertingas, skatina tobulėti ir siekti vis geresnės ir geresnės muzikos bei atlikimo kokybės. Smagu!“ – džiaugsmingai emocijomis dalinasi Alanas Chošnau.

Google search engine
Ankstesnis straipsnisNatalija Bunkė Pristato Gundantį Vaizdo Klipą „Širdis Ant Balto Sniego 2023“
Kitas straipsnisGebrasy Pristato Eurovizinę Dainą „Saw Your Ghost“

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia