Aistė Pilvelytė sako, kad jos gyvenime atėjo momentas kai ji suprato norinti gyventi sąmoningai, suprasti, kas ji yra ir ką veikia šioje žemėje.

Anot jos, daugelis iš mūsų dažnai bėga, lekia kaip robotai ir nebežino, dėl ko tai daro. Todėl labai svarbu stabtelti ir, visų pirma, atrasti ryšį su pačiu savimi. Ryžtis kardinaliems asmenybės pokyčiams nėra lengva.

Ta Aistė, kurią visi žinojo prieš trejus ketverius metus, labai pasikeitė. Ta moteris, kuri yra dabar ir ta, kuri buvo anksčiau, yra dvi skirtingos moterys, tam prireikė perskaityti ne vieną knygą, pereiti psichologinius kursus, daugybės pastangų bei darbo su savimi. Įsivaizduokit, 30 metų save kuri ir staiga, vos per keletą metų turi persiinstaliuoti. Tai yra nepaprastai sudėtinga“, – apie asmeninius pokyčius atvirai prabyla atlikėja Aistė Pilvelytė.

Aistė Pilvelytė prabilo apie pokyčius gyvenime: „Grįždavau namo ir verkdavau“
@Asmeninio albumo nuotr.

Aistė sako, kad prieš lipdama į sceną turi vieną vienintelį ritualą – ji pasikalba pati su savimi.

„Žinote, aš esu patyrusi labai daug ir tas mano muzikinis kelias nebuvo lengvas. Buvo tokių sunkių iššūkių, kai grįždavau namo, verkdavau ir galvodavau – kodėl žmonės taip elgiasi? Bet dabar galiu pasakyti, kad visa tai užgrūdina. Anksčiau aš labai kreipdavau dėmesį į tai, ką kas pasakys, ką parašys, o dabar man svarbiausia – pačiai gerai jaustis savame kailyje. Dabar man tik gaila jaunų žmonių, nes atlaikyti ir išlikti šou versle pavyksta ne visiems, ir tam reikia būti labai psichologiškai stipriems“, – sako Aistė.

Google search engine
Ankstesnis straipsnisGerda Žemaitė – Apie Išbandytas Drastiškas Dietas: „Sunkiausios buvo pirmos trys dienos“
Kitas straipsnisJurga Šeduikytė 43-iąjį Gimtadienį Minės Tris Mėnesius

Palikite atsiliepimą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia